| HaLoG3N a întrebat:

Cine imi spune plz animeuri cu vampiri infara de vampire knight ps:cand sau daca apare sezon 3 vampire knight guilty plz happy?

Răspuns Câştigător
| nikywillrock a răspuns:

Nu exista un sezon 3 la Vampire Knight si se pare ca nici nu va exista...multi fani au fost dezamagiti deoarece nu o sa mai apara un al treilea sezon ajungandu-se si la depunere de petitii dar nu s-a rezolvat nimic.
Nu sunt chiar o fana a anime-urilor, dar iti pot face o lista:
Moonphase
Black Blood Brothers
Chibi Vampire
Night Walker
Blood +
Trinity Blood
Hellsing
Vampire Hunter D
Rosario x Vampir
Legend of Duo
ShingetsutanTsukihime
Vampiyan Kids
Hitsuji no Uta

2 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Eu stiam ca va aparea sezonul 3 si se va numi Vampire Knight Blood, dar poate stiti voi mai bine happy

| Fαntαsy a răspuns:

Rosario Vampire love struck
Hellsing
Trinity Blood
Vampire Kisses
Chibi Vampire
Vampire Hunder D