| IIOverII a întrebat:

Imi puteti spune cateva animeuri cu vampiri de preferat? Inafara de Vampire knight; Vampire knight guilty; Black Blood Brothers; Tsukihime si Rosario + Vampire... big grin

Răspuns Câştigător
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Nu prea stiu multe. Iti spun doar cele pe care le-am vazut si le recomand.
-Shiki
-Trinity blood
-Hellsing
-Blade
-Karin
Astea sunt cele pe care le-am vazut, dar am auzit si de
-Vampire princess miyu
-Hitsuji no uta
sper ca te-am ajutat FUNDA?

| IIOverII explică (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

Mersi chiar m-ai ajutat big grin

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru IIOverII):

Nu ai pentru ce :*:* mersi pentru funda :*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanti Florica.

| IIOverII explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ai de zis nimic in legatura cu intrebarea mai bine nu zi sati areti protia ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IIOverII):

Ia uită-te tu mai întâi cum scrii. Eşti analfabet şi agramat. Tu vorbeşti de prostie? laughing

| IIOverII explică (pentru anonim_4396):

Bine inteles ca vorbesc de prostie pentru mine nu conteaza asa mult cum scriu sau cum vorbesc (nu numai pentru mine ci pentru majoritatea) importat e sa vorbesc/scriu in acel subiect si sa ma fac inteles nu esti de acord?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IIOverII):

Ştiu că nu contează. Pentru generaţiile astea de căcat ca ale voastre este suficient să ştiţi să ne puneţi burgerii pe tavă, când vi-i cerem. Nu de alta dar în afară de o şaormărie sau un Mc sper că nu visezi la alt loc de muncă cu pregătirea aia intelectuală de doi bani pe care o ai. Cultura ta generală se termină la Tom şi Jerry. Stai în lumea ta, prostule, şi nu mai scrie, nu mai vorbi. Eşti un limbric intelectual, un neica nimeni, o flegmă culturală. Stai acolo şi uită-te la Mircea Badea, e de-al tău.

| IIOverII explică (pentru anonim_4396):

De unde sti cata cultura generala am eu? Sau tu zici asta numai sa pici de prost? Nu cai fi tu primul... Stiu destui de genul tau si mi-am dat seama ca n-are rost sa mai ripostez, oricum voi veti iesi cu ultimul cuvant chiar daca asta e bine sau nu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru IIOverII):

Ia să văd: "sti" se scrie cu doi de I, "cai" se scrie "c-ai"...da. Scuză-mă, tu nu ştii să scrii în limba maternă, eşti agramat, ăsta era subiectul care trebuia tratat. Până să ajungem la cultură generală mai trebuie multe lucruri laughing

| AlexTitan a răspuns:

Daca vrei stiu un joc cuvamipri de exemplu blood rayn, filme stiu twilight sau vampire wars

| calin91 a răspuns:

Stiu un fil dar nu anime: Vampirsha