| Aurelian96 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se numeste un film. Nu ii stiu numele dar imi aduc aminte faze din el. Este vorba despre niste tineri care fac accident cu masina si ei cred ca scapa si se apuca sa spuna povesti de groaza, dar de fapt murisera. O poveste din cele spuse de ei este despre o fetita care sta in pat si baga mana sub pat sa vada daca este cainele. Este lipsa pe mana si se culca. Dimineata gaseste cainele mort sub pat si pe oglinda un mesaj in care scria si oamenii pot linge.

1 răspuns:
| IwantBasescuBacc a răspuns:

Pare smek filmul dar din pacate nu il stiu... Pai mult succes in cautari imi zici si mie daca afli cevawinking