| stefan48 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste filme de comedie bune ca m-am cam plictisit?

11 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

Uita-te la American Pie.Toate sunt genialelove struck.Comedii adevaratehappy

| JuStKid a răspuns:

Vrei sa vezi adevarate filme de comedie ...eu iti recomand Hot Shot, Not Another Teen Movie, vampire suck pe toate astea si multe altele le gasesti aici http://movies.dailytips.info/ Vizionare placuta!

| ChristinaO a răspuns:

Accepted, The ugly truth - Adevarul gol-golut, The proposal-Vrei sa te insori cu mine?; Leap year-An bisect, Our family wedding, Marmaduke, Date night-Intalnire cu surprize, Calatorie cu peripetii, The rebound-Idila cu dadaca mea, Tatal miresei, The man with two brains-Iubire cerebrala, Baby on board, si daca ai vazut twilight(indiferent ca ti-a placut sau nu)iti recomand parodia Vampires suck! sper ca ti-am fost de folos

| Mikiee a răspuns:

How Hight

| Daniela_3373 a răspuns:

American Pie.Toate!

| Crunky a răspuns:

Uite o comedie romantica : Pyaar Impossible 2010 - superb film
si o alta care mie mi-a placut mult: How High!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e unul super
cauta without a poddle
mori de ras

| Betty18 a răspuns:

Sex pot, eurotrip, american pie(toate seriile)van wilder la academierolling on the floor

succes

| Aiwendil a răspuns:

Filme:
Date Night
Grown Ups
Liar Liar
Cam atat.Bye!

| d33a a răspuns:

The hot chick ( e super tare asta laughing )
Dude, where's my car? ( si in asta sunt unele faze destul de tari rolling on the floor )
Home alone ( toate )

happy

| nobody_8333 a răspuns:

You don`t mess with the zohan (mie mi-a placut. am ras cu lacrimilaughing, da` l`am vazut mai de mult).