| Alinutaaaalina a întrebat:

Cine imi spune un film de dragoste frumosss, sa planglove struck. Dar sa nu fie gen comedie.

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

Titanic
The Seventh Stream
Atonement
A walk to remember
The Notebook
Dansul Dragostei
Twilight
P.S. I Love You
The Reader
One day
Loverboy
Midnight in Paris
Water for elephants
50 First
She's Out of My League
Letters to Juliet
August Rush
Road Trip
Cry Baby
The Girl Next Door
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Sydney White
The Princess Bride
French Kiss
What Dreams May Come
Sleepover

12 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Love story. love struck o sa plangi:*:*

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

,,A Walk To Remember,, l-am vazut de 3 ori si am plans de fiecare data sper sa te uiti si sa-ti placa

| aysell a răspuns:

P.S.: I love you, A walk to remember, The Notebook, Povestea cainelui Hati!

| marynaedw a răspuns:

If Only. Baftahappy

| SimoDR a răspuns:

Filme indiene cate vrei. Au cele mai frumoase filme de dragoste, iar cele mai noi nu sunt chiar ata de pline de muzica. Si tutusi, eu ti-as recomanda unul mai vechi un pic, dar care ecranizeaza o poveste excelenta, daca iti plac povestile de dragoste dintre un spirit si o muritoare. O sa plangi, dar de dragul lor. Se numeste Paheli si a aparut in 2005, avandu-l in rolul principal pe SHahrukh Khan, cel mai bun actor al lor.
Aaaaa, inca nu am auzit sa planga cineva la comedie, poate doar sa ii dea lacrimile de ras!
Funda?

| mandreea13 a răspuns:

The last song

| Andra3000 a răspuns:

A walk to remember... daca nu o sa plangi atunci esti de piatralaughinglaughing am glumit. sper ca te-am ajutatbig grin

| DenisaIna a răspuns:

Twillight toate partile

| Mar1an a răspuns:

The Notebook (Jurnalul)

| Masca100 a răspuns:

Titanic
Click - Zapand prin viata

| Anyyx a răspuns:

Twilight, Breaking Dawn, deci mie imi place foarte mult Amurg si este un film foarte tare... uita-te si o sa plangi cum am facut-o si eulove struckpuppy dog eyes...

| mihaela909 a răspuns:

Buna,uite o lista cu filme la care sigur vei plange:The notebook; Titanic; If only; Love story; ps: I love you; Awalk to remember; Love me if you dare; Peare Harbor; One day. Spor la plans! laughing