| MoltenMoon a întrebat:

Cine imi spune un film horror bun?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39
Insidious
Haunting in connecuticut

| DLeonard1998 a răspuns:

Mie imi plac cele Sci-Fi Horror deci iti recomand:Alien vs predator 1, 2; Aliens, Alien, Alien 3, Alien Resurrection; World War Z; Resident Evil 1, Apocalypse,Extinction,Afterlife, Retribution si daca iti place seria Resident Evil atunci am vesti bune pentru tine big grin in 2014 apare unul nouwinking

| OfataOarecare1 a răspuns:

The Conjuring

| NustuSigur a răspuns:

The Conjuring
sau
Insidious 1, 2

| Ciofu_Sebastian_1998 a răspuns:

Drag me to hell; Anaconda 1 2 3;

| giorgiangabriel a răspuns:

Cel mai tare film pe care l-am vazut vreodata mi se pare Evil breed the legend of samhain, ceva de genu.Sa te uiti si sa-ti spui parerea, iar daca ti-a placut, iti mai spun