| BicutsBia2011 a întrebat:

Cine imi zice melodia de la lala band (pariu cu viata)
cand cei din trupa ii cantau lui anca o melodie mai "trista"

5 răspunsuri:
| Mehh a răspuns:

Daca este vorba de cantecul pe care l-a spus DragoiElena, Melodia se numeste:Family portrait si este, intr-adevar, cantata de Pink!

| curlyhair a răspuns:

Este melodia asta http://pariucuviata.protv.ro/......viata.html nu? nu stiu cum se numeste dar cred c-o canta pink

| BicutsBia2011 explică:

Nuuu...era alta pe care nu o canta anca

| Mehh a răspuns (pentru BicutsBia2011):

Ok...poti sa o fredonzi putin...sa scrii cateva versuri? Mai sti? Era cumva Over the Rainbow? Cauta!

| BicutsBia2011 explică (pentru Mehh):

Era ...incepea yeee yeeee ye ye yeee! apoi era...lalalaalalaaalaaaalaughing