| NotBad a întrebat:

Cine imi zice niste filme de comedie in care sa te pisi pe tine de ras? Sa fie cu Jim Carrey sau adam sandler(nu neaparat.) si sa fie sub 4GB.Cine imi zice cel mai bun raspuns are FUNDA!

6 răspunsuri:
| valintinvalic2011 a răspuns:

Little man
You Don't Mess With The Zohan
Due Date (nu prea ii de ris dai interesant )
son of the mask
the mask
the addams family
Scary Movie (1 2 3 4 5 si 6 si 7 matinca) vizionare placuta eu m-am uitat si mi-a placut nu stiu ce fel de gusturi ai si deamu daca vrei sa le descarci depinde de unde asa le ei asa normal un film are 1. 37gb dar daca tu crezi ca poate avea mai mult de 4 gb treaba ta inca o data vizionare placuta

| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Singur acasa,The Dictator,Arthur,Mamma Mia!,The Hangover,The Pick of destiny, Mr. Popper's Penguins,The Animal,Johnny English, Big Momma's House, Gulliver's Travels, Knucklehead, Hotel Transylvania, That's my boy, Ace Ventura.

| intelegatoarea a răspuns:

Cauta pe divxonline

| SkyX a răspuns:

Beverly hills ninja 1997 happy

| Deea_Deyutza_1995 a răspuns:

Mr. Popper's Penguins
Yes Man
Liar, liar
The Mask
Bruce Almighty
How the Grinch Stole Christmas
Me, Myself & Irene
Ace Ventura: Pet Detective
Ace Ventura: When Nature Calls
The Cable Guy
The Majestic
Once Bitten

| talon a răspuns:

Am ras cu pofta la Dictatorul. Glumele rasiste si mai ales scena cu 9/11 din elicopter m-au facut sa-mi dau plamanii afara de ras.