| DenisIonut01 a întrebat:

Cine ma ajuta oleaca? Am gasit un serial care l-as dori la tv preferinta acasa, antena 1. serialu se numeste SIN TETAS NO HAY PARAISO si poate fi difuzat la 00:00 e +16 :-? aici un triler http://youtu.be/AdEHAc6NKMg app melodia care canta cum se numeste?

P. s de fapt nu stiu daca e serial sau film dar cred ca e serial

1 răspuns:
| magda_2539 a răspuns:

E un fel de serial, dar nu as prea crede ca poate fi difuzat inainte de miezul noptii, dar 16+ cred ca ar putea fi... sau poate 18+ vazand ca are multe scene,, picante,, happy si melodia nu o cunosc. sorrytongue