| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc cel mai tare desen animat de pe CN sau Disney Channel pe youtube sau alt site funda tongue

Răspuns Câştigător
| Reyskate99 a răspuns:

Iti zic eu unu si anume http://desene-animate.rascuplans.ro/ is cam peste 315 desene(atata am numarat eu) si din astea cunoscute.in drepta jos gasesti lista lor. funda?

4 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Pai scrii numele serialului CN:courage the cowardly dog, Foster Home For imaginary friends...(cele mai tari!)

| Strwberrs a răspuns:

Iti place Violetta sau Soy Luna? Daca da, atunci vizioneaza. Ideea e ca nu stiu cati ani ai....eu am dat aici recomandare de 7-11 ani minim.

| madymuraru a răspuns:

Pai,shake it up sau good luck charlie.

| ralucutza120_9455 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/ tom and jerry sper sa-ti placa :)