| DeyBoyAngel a întrebat:

Ce canal va place mai mult? Disney Channel sau CN? Dati un exemplu ce desen animat.

Răspuns Câştigător
| GQ a răspuns:

Eu unul ma uit la Disney Channel. Desenele nu ma uimesc. Filmele in schimb imi plac foarte mult, sunt pentru familie. O zi placuta!

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Disney Channel a fost transformat din Jetix. RIP Jetix, ce zile frumoase cu Copii de la 402, Ce-i cu Andy, Power Rangers Forta Mistica.
Disney Channel e foarte nasol.
Prefer Cartoon Network cu unele desene vechi si cu unele noi. Desenele meu preferat a fost: Samurai Jack big grin

| AdelinaC a răspuns:

Niciunul.Ce dau ei pe Disney nu sunt desene, sunt filme artistice. Cele de pe CN sunt urate(cu exceptia lui tom si jerry si gemenii cramp).Nu se pot compara desenele de acum cu cele de cand eram eu mica...