| ciprian17 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un film? il caut de ceva timp si nu stiu cum se numeste. era o comedie foarte faina.imi amintesc ca era cautat un tip care era fiul pierdut al unui conducator de trib din africa...el afla si pleaca in calatorie prin africa pentru a gasi tribul are parte de niste peripetii bea laxative crezand ca ii cola apoi isi face treburile intr un cazan crezand ca ii toaleta. tipul era negru si gras.va rog sa mi raspundeti daca stiti cum se cheama.multumesc!

2 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Intra pe dividx online biz acola ai filme o graza si sunt si noi unele sa fad urat ca sunt inregistrate cam si unele care se vad asasas dvd si bunicel blu rai

| RazvanelStefanel a răspuns:

In legatura cu filmeul am mai auzit ca pleaca in calatorie si bea laxative crezand ca e cola parca era mens of the paradis