| Intelligence a întrebat:

Cine-mi spune cele mai multe filme gen "Ultimul samurai" primeste funda.Adika razboinici. In afara de 300, Elena din Troia.etc. Sau filme faine de aventura in afara de The lord of the rings..Harry Poter. bla bla.

Răspuns Câştigător
| MrDanixus a răspuns:

Merlin

2 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Deci, Mission Impossible-sunt cateva mai multe-; Rush Hour-1, 2,3-; Serialul White Collar- cu FBI, hoti de arta si multe faze subtil-amuzante -, Eon Flux, Al cincilea element. Unul care are 15 steleute la mine este Codul lui Da'Vinci

| randomuser17 a răspuns:

The 13th warrior, the gladiator, the raid:redemption(filmul asta merita vazut), john carter, inglorious basterds, sherlock holmes(ambele filme), hugo, I am number four, journey 2 the misterious island(filmul e in acelasi timp fascinant si amuzant ), green lantern, clash of the titans, extremely loud and incredibly close, serenity(si mai apoi serialul firefly care este continuarea lui serenity)si your highness. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu happy