| Maraaa a întrebat:

Cine o vz filmul mirrors 1 si 2
ce parere aveti despre el?big grin

8 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Parerea mea:
WoW...
3 Apare?

| zoomumba a răspuns:

Eu am vazut ambele parti iar dupa parerea mea este super misto dar este exagerat de mult infricosator nu m-am mai putut uita la filme de graoza o saptamana si eu ma uit in fiecare seara deci daca-ti plac filmele horror(super tare dar si super infricosator)daca nu-ti plac(nu te-as sfatuii )desi e marfa mie mi-a placut la nebunie de numa papa.

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Eu.sunt slabutze:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare

| PatryRox a răspuns:

Salut! pai nu te prea pot ajuta, eu am vazut doar primul film mirrors, deci primlu film ar fi OK, e destul de groaza, deci cand vezi filmu sa iti iei o punga mare d popcorn, o perna, o patura si lumina stinsa! patura si perna ar fi pentru confort, dar in orice eventualitate sa te ajute la vechiul "ascuns sub patura "... te pupa Patty :*

| KatVonB a răspuns:

Mirrors 2 inca nu l-am vazut. Dar 1 mi-a placut :X.

Răspuns utilizator avertizat
| lindagiulia a răspuns:

Eu le-am vazut, sincer 1 a fost superb, dar 2. mi s-a parut de 3 lei...