| VAPLACE a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Titanic?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De rahat, prost făcut, poveste ieftină. Printre cele mai proaste filme pe care le-am văzut.

| EvelynAnLavey a răspuns:

Este unul dintre cele mai emotionante filme pe care le-am fazut.In el vezi cum dragostea pentru persoana poate invinge pe oricine si orice happy.Ti-l recomand, e grozav ^^

| AndraSt a răspuns:

Este un film foarte frumos, cu o audienta uriasa la public si foarte emotional si inspirat de realitate. Cred ca este unul din cele mai bune filme facute vreodata.Cand am vazut sfarsitul pur si simplu mi-au lacrimat ochii gandindu-ma prin ce au trecut acei oameni acum un secol.pentru incheirre: un film mununat, cel mai minunat ce merita vazut si apreciat! crying

| Lubbyboo a răspuns:

Buah! Cel mai nereusit film! E plictisitor. Vechea poveste. La la la. Mie una nu-mi place!

| badboy18 a răspuns:

Cel mai frumos din toate timpurile (*e parerea mea) tie iti place?

| nice67 a răspuns:

Mie mi-a placut.

| Hasz a răspuns:

Varza.Buget slab.Nu merita te plictisesti

| GeorgyLarry a răspuns:

A fost un film foarte frumos si romantic in acelasi timp, te'a atins la suflet! Mie una mi'au dat si lacrimile la sfarsit! Brava