| Rallu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul mirrors 2?[[pentru cei care l`au vazut]]

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Filmul:"Mirrors 2" mi-a lasat o impresie slabuta, in comparatie cu precedentul sau.Prima data cand am auzit de Mirrors 2, aveam asteptari mai mari de la el, dar asta e. Daca vrei un film psihologic incearca seria: "Final Destination", e cu mult peste o multime de filme de acelasi gen.

| Happyjump a răspuns:

E un film bunicel nu e la fel de bun ca mirrors 1.
In film este vorba de un paznic dintr-un magazin iar in acel magazin se afla o oglinda si in ea trăiește o fantoma si se întâmpla tot felul de chesti.