| Zaho a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie cateva titluri de anime-uri de dragoste, dar nu Romeo x Julieta ca am vazut un pic din el si nu prea mi-a placut.

Răspuns Câştigător
| laptedetara a răspuns:

Vorbeste pe mess cu ea : dn_vk_watv_nn556@yahoo.com este fana animeuri si cred ca le stie pe toate(zi ca teo trimis dia s)... sper sa-ti fie de folos!

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Favoritele mele sunt Vampire Knight şi Nana.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand următoarele :
„Mermaid Melody", „Nana", „Clannad" (2 sezoane), „Lovely Complex", „Special A", „Rosario & Vampire", „Princess Lover", „Suzuca", „Elefen Lied", etc.
Vizionare plăcută!

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Iti recomand mermaid melody... mie mi-a placut

| Akuryo a răspuns:

Cauta pe www.anime.kage.ro :-? iti recomand DN Angel, Gravitation, NaNa :-? trebuie sa fie multe pe Kage:) bafta

| djolix a răspuns:

Eu zic ca daca tot te uiti la anime uitete la hentai rolling on the floor