| adi97 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste filme bune cu imperiul roman sau cu popoarele migratoare(huni, fara atila the hun) si as vrea multe scene de razboi

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Spartacus: Nisip însângerat
Spartacus: Zeii Arenei
Rome
Troy
Julius Caesar
Imperiul Augustus
Imperiu Nero
Empire
Cam atat stiu big grin nu stiu cat de mult o sa iti placa dar sper sa iti fie de folos big grin

2 răspunsuri:
| Sirzechs a răspuns:

300-Eroii de la Termopile.E un film foarte bun in care se infrunta spartani cu persii.
Immortals.Si aceste este foarte bun.
Cam atat imi amintesc care sa te surprinda foarte tare.Mlta bafta.

| adi97 explică (pentru Sirzechs):

L-am vazut de cel putin 4 ori.Am trecut de stadiul 300 vreau altceva