| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute?
am si eu cateva intrebari din narutowinking

1 Ce inseamna semnul de pe fruntea lui gaara?

2 Care e nume pe care Sasuke il da echipei pe care a format-o?

3 Cate episoade are Naruto Shippuuden?

4 Ce fel de jutsu se foloseste pentru a extrage Bijjiul dintr-un Jinchuriki?

5Care este cea mai puternica tehnica a lui Naruto?

Răspuns Câştigător
| superfannarutoshippuden a răspuns:

Iti voi raspunde mai scurt la intrebarile pe care le stiu:1. iubire; 3.nu stiu dar pana acum sunt 231 de episoade; 5.cred ca este sasengan surichen.

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

1. Love (iubire)
2. parca Taka
3. momentan are 231 de episoade si vor mai fi.
4. Fuuin no Jutsu, Genryuu Kyuufuujin (Phantom Dragon's nine seals, cele 9 sigiliuri ale dragonului fantoma? jutsul are nevoie de chakra unor ninja care sunt situati pe fiecare dintre degetele statuii.
5. momentan rasen-shuriken

Răspuns utilizator avertizat
| Arikirinmotoka a răspuns:

Iti voi raspunde la intrebarile pe care le stiu:1. iubire 2. prima oara HEBI(sarpe), iar a doua oara TAKA(soim) 3. Inca nu se stie der pana acum au aparut doar298 4. Fuuin no jutsu, Genryuu Kyuufuujin 5. Fuuton rasen-shuricken(in modul celor sase cai Naruto shippuden ep 298).
P.S. Am stiut sa raspund la toaterolling on the floor happy

| Cristi_Nechitoi_1984 a răspuns:

1.iubire
2.taka
3.cred ca 330
4. Fuuin no Jutsu Genryuu Kyuufuujin
5.rasen-shuriken

| ILoveRain a răspuns:

1. Dragoste? [ai, jap. ]

2 Taka[ soim]

3 Inca mai apar

4 Un jutsu secret pe care il cunosc numai Akatsuki

5 Rasengan sau Sage Mode [daca e tehnica]

| Puric a răspuns:

1.Love
2.Taka(Vultur)
3.231 momentan.
4. Fuuin no Jutsu Genryuu Kyuufuujin
5. Tailed Beast Rasengan

| alinutzaU a răspuns:

1) semnul de pe fruntea lui garra inseamna iubire.
2) echipa sarpe, vultur.
3) 283 ep. docamdata nu stim cate ep. va mai avea.
4)Fuuin no Jutsu Genryuu Kyuufuujin
5)rasen-shuriken dar cand este in modul vulpii cu 9 cozi este si mai puternic.