| Adynutza2002 a întrebat:

Cine s-a calificat spre finala in semifinala 3 la Romanii Au Talent?
Va rog sa imi spuneti.Dau funda ☼

Răspuns Câştigător
| Numai98356 a răspuns:

Cei care vor merge mai departe în următoarea etapă „Românii au Talent" sunt: Ana Munteanu, artista care a emoţionat publicul cu desenele sale în nisip, Camelia Duţă, dansatoarea de step a cărei poveste a inspirat telespectatorii, şi Alex şi Andra, adolescenţii care au atribuit un nou adjectiv muzicii lăutăreşti.

3 răspunsuri:
| ClaudiuEly a răspuns:

Ana munteanu
camelia duta
alex si andra

| alexs99 a răspuns:

In finala de la Romanii au Talent s-au calificat Ana Munteanu, Camelia Duta si Alex si Andra.