| Angelique a întrebat:

Cine s-a uitat la telenovela,, Teresa"? Stiti cumva ce s-a intamplat la sfarsit? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Nicollet a răspuns:

Pai teresa a incercat sa-i inapoieze totii banii lu fernando ca arturo sa se impace cu ea.el nu i-a acceptat si ea ia donat la fundatia palomei, luisa(sora lu arturo) este insarcinata, iar teresa pana la urma se impaca cu el

3 răspunsuri:
| BBdragutza a răspuns:

Ramane cu arturo pana la urma!

| Ederuta a răspuns:

Teresa ramane cu arturo, aurora cu mariano dar toti o parasesc pe teresa inclusiv m-am ei! Un final frumos.

| RenataAlesya a răspuns:

Sfarsit incredibil, cum nu ma asteptam:

O sa iti zic sfarsitul doar : Ea adonat toti banii ei la campania aceea cu copii ai Palomei...si casa...iar seara statea si plangea dupa Arturo, si el a vedenit la ea si a luat-o in brate si s-a terminat:((

Uite iti dau un site pe care poti vedea toate episoadeleinsa netraduse: http://divasuprema.blogspot.com/2011/04/telenovela-teresa-online.html