| Ad3lle a întrebat:

Am o intrebare : Telenovela de pe Acasa, Teresa, s-a terminat ca nu m-am mai uitat daca da, cum s-a terminat? Ce a facut Teresa?

Răspuns Câştigător
| CarlaElena a răspuns:

Da, s-a terminat. In final Teresa si-a dat seama ca tot ce facuse pana atunci a fost gresit, dar a reusit pana la urma sa castige iertarea lui Arturo. Si au ramas impreuna.

6 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

PAi Teresa a vandut toate firmele lui Fernando si a devenit milioara iar pe Fernando l-a lasat cu ochii in soare spunandu`i ca nu-l iubeste si nu se casatori cu el. A ramas singura, a plans la nunta lui Marioano cu Aurora, iar Arturo a ramas cu prietena lui la care se mutase. Cam atat happy

| taaavy a răspuns:

A dat toata averea centrului de copii si a ramas cu arturo big grincam asta e big grin

| taaavy a răspuns:

A donat toti banii centrului de copii si a ramas cu arturobig grin

| gfy a răspuns:

A facut blowjob.

| Evelyne13 a răspuns:

S-a terminat! teresa s-a casatorit cu fostul ei iubit din cartier! pls fundabig grin

| oOsSySsHoOr a răspuns:

Teresa a ramas cu Arturo big grin FUNDA