| andreea_7821 a întrebat:

Cine se uita la filme indiene?
La care?
(FUNDITA)

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Culoarea fericirii,Triungiul iubirii,A ta pentru totdeauna,Dragoste dulce-amara; India; Inima de indianca; Floarea dragostei, VIata otravita; Ultima speranta, Cel dintai mesaj al Chintiei.Cam atat! Mai sunt si filme trecute nu ma uit la toate in prezent. funda?

4 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

Pai,pai,pai thinking Prietenii mei elefantii, Anjaana Anjaani amandoua sunt drame, Slumdog millionaire happy. Si m-am mai uitat la cateva interesante dar nu prea imi vin in minte :-s kiss

| Dianaa94 a răspuns:

Pai eu ma uit la Culoarea fericirii (cand apucbig grin) si in special la filme indiene cu Srk big grin.Si imi plac mult:X:X.chiar sunt frumoase.Salaam namaste iar e super joaca Preity Zinta si Saif.iar cele cu Srk le-am vazut majoritatea. daca vrei detalii imi scrii mesajwinking

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| Nosensegyrl a răspuns:

Culoarea fericirii Zaara Triunghiul iubirii In cautarea fericirii
dar cel mai frumos film este : Intalnirea inimilor [Dill Mill Gayye] ador filmul asta day dreaming love struck :X :*