| Michaela89 a întrebat:

Cine se uita la filme indiene? La ce filme va uitati(indiene)? Ce va place la personaje? Care sunt personajele preferate?

Răspuns Câştigător
| maduu_1458 a răspuns:

Ma uit la Culoarea fericirii ...personajele preferate sunt sadhna si aleck... apoi ma mai uit si la Dragoste dulce-amara, imi place de akshara pentru ca e frumoasa si joaca f bine, Si de Naitik imi place

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Prin iarna ma uitam la "Culoare fericirii" si imi place de Ragini.happyAcum nu ma mai uit la el si ma uit la "Dragoste dulce-amara".De fapt m-am uitat doar ieri, mi-a placut si am zis ca o sa ma uit in continuare(daca imi aduc amintehee hee)

| elenutza27 a răspuns:

Ma uit la Culoarea fericirii.Imi place mult Sadhna deoarece este o fata frumoasa, desteapta, care isi face bine treaba de actrita. Funda?