| fyfy3 a întrebat:

Cine se uita la Iubiri Secrete, imi puteti spune cine era mascatul care l-a atacat pe madalin?

Răspuns Câştigător
| mariaanaefycarinaoso a răspuns:

Eu ma uit dar nici eu nu stiu cred ca in episodul viitor o sa aflam

9 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Eu cred ca este prietenul inspectorului Adrian Coman, seamana bine la voce si chiar atunci cand i-a zis doctora ca trebuie sa dea declaratie politiei el a refuzat ca sa nu fie recunoscut, cu toate ca avea bandajele pe fata...Parerea mea.
Desi nu e una sigura.Bafta!

| ramona11ramona a răspuns:

Asta ma intreb si eu
cred ca este patru prietenul lui adrian pentru ca a iesit din peisaj

| ramona11ramona a răspuns:

Patru

| Dobitoc a răspuns:

Asta vreau sa aflu si eu, inca nu l-au demascat. O sa vedem saptamana asta poate, sau in alte saptamani.

| mariaanaefycarinaoso a răspuns:

Mascatul e un politist care il stia tata lui andrei, avocatul

| MarisAlin a răspuns:

Chiar nu stiu dar o sa aflam in episoadele urmatoare o sa il vedem pe mascat

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*, inca nu se stie identitatea mascatului, pentru ca Madalin dupa ce l-a calcat cu masina nu a reusit sa-i dea masca jos ca venea politia. apoi inspectorul Coman a trebuit sa mearga sa-i ia o declaratie, el n`a vrut sa comenteze si trebuia sa mearga Coman a doua zi cand ii scot bandajele tipului sa vada cine e.
Eu cred ca este inspectorul ala, prietenul lui Coman, nu stiu cum il cheama.
Dar este doar parerea mea :*

| irisukka a răspuns:

Ala din birou lu coman

| cathalin12 a răspuns:

Eu cred ca prietenul lui tata lui Andrei