| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Cine se uita la serialul Iubiri Secrete? Cine credeti ca este mascatul care il uramareste pe Madalin?

Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

Este un puscarias cu care madalin a fost in inchisoare

8 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Eu cred ca este cel care lucra cu Tatal lui andrei (comisaruu)

ca el pana atunci era pe urmele lui...si el era aproape de comisar de aia nu suporta ce ii s-a intamplat lui andrei

| MihaicaDan a răspuns:

Eu am vazut un episod fix atunci cand il gaseste dar nu prea am idee cine ar putea fi ca eu nu prea stiu nume...

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu ma uit...da nu am habar cine ii! Eu am zis ca e tatal lui Andrei da e imposibillaughing

| SunshineGirl a răspuns:

Mircea laughing

| c0rL a răspuns:

Patrulea

| Ioana353 a răspuns:

Cea mai probabil poate fi un cleg de puscarie de a lui madalin
sau a angajat comisarul pe cineva
funda?

| maryutza_6974 a răspuns:

Nu sunt sigura, dar cred ca e ceva coleg dealui madalin

| RalucaSfirlea a răspuns:

Eu nu m-am uitat... ii fain serialu` ca eu foarte rar ma uit la iubiri secretehappy