| GuBeeBăăi a întrebat:

Cine se uita la serialul "The Vampire Diaries"? Imi poate spune cineva daca noul profesor de istorie este tatal Elenei? Si daca este vampir?

Răspuns Câştigător
| DiiXdii a răspuns:

Alaric nu este vampir dar nu poate muri deoparece are un inel pe care i la dat "fosta" lui sotie, care este mama Elenei, iar Damon a facut-o vampir, tatal ei este John, unchiul lui Jeremy

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Alaric nu este tatal Elenei, este fostul iubit al mamei sale adevarate, tatal ei este "unchiul" John

| Conia a răspuns:

Nu e tatal Elenei, este fostul iubit al mamei sale happy

| andreeahehe a răspuns:

Nu este tatal Elenei si nu este vampir

| Lavii_3618 a răspuns:

Nu este tatal Elenei si nu este vampir.:*