| Anonimaa27 a întrebat:

Cine se uita la Suleyman Magnificul?
De cine va place? Mie de Hurem
Cine va enerveaza cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| KittyKa a răspuns:

Pai mie imi placea de Hurrem... foarte mult, pentru faptul ca era ambitioasa. Acum... isi cam bate joc de toti. Imi place de toti, toti sunt isteti si stiu cum sa aranjeze un plan pentru a scapa de cineva.
Dar cel mai mult imi place de Suleyman, el e cel mai intelept.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hurem este fantastic.Imi place de el.

| luisanamy a răspuns:

Eu ma uit. Imi place mult de Sultana Hurrem.

| BloodAndBon3 a răspuns:

laughing Si mie de Hurrem laughing dar ma enerveaza Mahidevram laughing si printesa aia rasfatata. Isabella sau cum o cheama.

| Anonimaa27 explică:

Pe mine ma enerveaza mama lui suleyman,printesa aia urata(bine ca a disparut), mahidevran(sau cum se scrie), ibrahim, hatice, boierul Sumbul.

| LolaGirl a răspuns:

Si eu ma uit! Hurem imi place cel mai mult! Imi place atitudinea ei!
Nu ma enerveaza cineva anume dar cu siguranta nu o suport pe mama lui Suleymanlaughing
Pe tine cine te enerveaza?

| Anonimaa27 explică (pentru LolaGirl):

Pe mine ma enerveaza Isabela(bine ca a plecat),mama lui Suleyman, Mahidrevan, Ibrahim, Hatice, BoierulL Sumbul