| RobertoTo a întrebat:

Cine se uita la supermodel By Catalin Botezatu? si ce parere aveti pana acum? eu cred ca a adunat toate scursurile si nici nu se compara cu next top model Ps Voi ce spuneti ( funda pentru ce-l mai simpatic raspuns)

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

M.am uitat si nu o sa poata egala in veci Next Top Model. Au incercat sa aduca csva nou prin faptul ca au primit si baieti. no offence dar mai bine nu i bagau in seama. Mie sincer mi se par baietii un fel de cocalari taranisti(si dupa fata lor,dupa mers,dupa limbaj,gesturi etc) iar fetele mi se par foarte nesimtite si pline de aere. Numai cand le aud"eu o sa castig!", in gandul meu " ati avea noroc daca ati apuca episodul urmator. Fetele sunt mult prea mici,nici nu stiu sa mearga pe tocuri, parac ar fi rate care schioapatalaughing
Next Top Model era mai interesant(desi ciudat au cam aceeasi tematica), veneau femei mai mature care stiau ce cauta acolo, aici au venit numai "scursuri" (iti dau dreptate) care vor sa se afirme la tv!
Sper ca nu a sunat urat descrierea, dar asta.i adevarullaughing

1 răspuns:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ma uitam înainte, când se difuza pe Antena1. Si acum m-am uitat, dar nu am fost prea atenta pentru ca au fost preselecțiile si nu a fost prea interesant.