| KaTy20 a întrebat:

Cine stie alte seriale gen,,The Vampire Diares" si,, The Secret Circle"?

12 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Grimm-e genial serialul, l-a descis si cineva inaintea mea
Once upon a time-personajele din toate povestile pe care le stim au depasit bariera timpului si al spatiului si au ajuns in lumea contemporana noua.bineinteles ca povestile nu sunt chiar asa cum le stim noi din carti
Being Human US- este despre niste prieteni:unul varcolac, unul vampir si o fantoma; bineinteles ca pe parcurs apar diferite personaje.Este destul de interesant
True Blood
Supernatural-a mai fost descris deja deci nu cred ca are rost
Cult- a parut recent, nu are foarte mult episoade dar e interesant

| zHeArTz a răspuns:

True Blood
Twilight

| KaTy20 explică (pentru zHeArTz):

LE.AM VAZUT...dar mersi oricum:

| DubstepQueen a răspuns:

True Blood
The Walking Dead
Twilight
Pretty Little Liars
Supernatural
Baftawinking

| Rape a răspuns:

Pretty Little Liars

| Aramyx a răspuns:

Supernatural ( e lung serialul dar merita incepe cu doi frati, Dean si Sam, vaneaza creaturi de exemplu strigoi, fantome, demoni etc si il cauta de ta-su in primul sezon )
Teen Wolf ( un varcolac, Scott McCall, il intalneste pe Derek alt varcolac si de aici se prinde toata lumea ce urmeaza)
Legend of the Seeker (După asasinarea misterioasă a tatălui său, Richard Cypher este in căutare de răspunsuri începe o luptă important împotriva tiraniei.
Buffy the vampire slayer ( o vanatoare de vampiri in liceu si alti mostri care vor sa o omoare ca orice vanatoare are puteri magice si mai stiu eu ce )
Merilin ( din titlu cred ca te-ai prins despre ce e vorba un vrajitor si aventurile lui cand era tanar vorbim de marele Merlin )
Grimm ( incepe cu personajul Nick care e de fapt un Grimm adica un vanator de monstri doar ca monstri se camufleaza printe oameni iar el este singurul care ii vede )
Hex ( Cassie este o fată timidă colegiu care vrea să fie acceptat de către alții, dar este doar cu adevărat iubit de ei cel mai bun prieten Thelma. Cassie mai târziu descoperă că posedă puteri periculoase, și este în curs de elaborare într-o lume asta e dincolo de controlul său. Și omul care ea ar trebui să se teamă cel mai mult reușește să găsească o cale spre inima ei.)

| DenisaIna a răspuns:

Uita-te la Teen wolf(e super), True Blood( trebuie sa ai minim 18 ani), Revolution( e alt gen de serial dar e foarte interesant) si Hex vrajitoarea( e ciudat dar fain). Funda?

| KaTy20 explică (pentru DenisaIna):

M.am uitat la True Blood (tot) pe TV la HBOwinkingdeci nu.i neaparat!laughing

| Abby2502 a răspuns:

Incearca Pretty Little Liars. Este super interesant si are cred ca 3 sez dar pot sa le vezi si pe alea din urma... Il Gasesti pe VPLAY dar trebuie sa ai cont pe care il faci intr-un min. Funda?

| KaTy20 explică (pentru Abby2502):

Da am vazut Plt

| KaTy20 explică (pentru Abby2502):

Am vazut PLL

| kryss009 a răspuns:

Teen wolf