| Teolps a întrebat:

Cine stie cand apare continuare filmului Jumper..sau daca mai apare? happy

5 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

E anuntat dar nu se stie cand se face http://www.imdb.com/title/tt1202244/

| Teolps explică (pentru Yandel):

E frumos filmu..ar merita o continuare...happy

| TheSkull a răspuns:

Man sa stii ca nu mai apare ca am cautat peste tot si nu gasesc decat jumper prima parte

| Emiy007 a răspuns:

Nu stiu cand apare, trebuia sa apara de prin 2015(cred), dar dupa cum vezi noi suntem in 2018 aproape 2019 si inca nu a aparut, am cautat peste tot si nu am dat de el, cred ca nu a mai aparut...