| honeygirl04 a întrebat:

Cine stie cand va aparea partea a treia a filmului Tres Metros Sobre El Cielo (3 MSC) sau macar daca va aparea la un moment dat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Va fi lansata si partea a treia si se va numi "Por tu amor" - http://mariocasas-new.blogspot.ro/......-amor.html

| honeygirl04 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune si cand va aparea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru honeygirl04):

Scuze asta nu mai stiu e recent interviul si nu cred ca s-a mentionat inca data happy Funda?

| honeygirl04 explică (pentru anonim_4396):

Sigur. Mersi de ajutor! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru honeygirl04):

:*

10 răspunsuri:
| Ela2013 a răspuns:

Imi poti spune, daca cine va juca in cea de-a treia parte, Babi sau Ginn? sau daca va fi un nou personaj? multumesc frumos

| Kassamy a răspuns (pentru Ela2013):

Ginn va muri dar mai întăi are 2 copii parcă cu H. Și Babi la fel. Până la urmă o să fie iar ei doi împreună

| ywya a răspuns:

Va aparea undeva pe la sfarsitul lui 2014 din cate am inteles, si se va numi " Lo siento pero tu eres mi verdadero amor "

| Crisan_Adriana_1996 a răspuns:

De aparut ne se stie cand apare, dar am vazut un interviu cu Maria Valverde si Fernardo Gonzales(regizorul), acesta spunea ca lucreaza la o a 3-a parte pe care o va numi "Hache"...

| Alecs_Alecs_1999 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu asta

| Aléé_Awwr_2001 a răspuns:

A aparut "Lo siento, pero tú eres mi verdadero amor"? sau trebuie sa apara? daca a aparut dati-mi si mie link-ul va rog. Multumesc!