| steaua25 a întrebat:

Cine stie ceva seriale frumoase cu vampiri si varcolaci precum :
the vampire diaries, teen wolf...

sau ceva de genu aventura precum legend of the seeker sau merlin.

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight

| steaua25 explică:

Eu vreau seriale, nu filme

Twilight stiu filmu...

| Unnoticedful a răspuns:

Ai putea incerca Buffy and vampire (parca asa se numea... a inceput luni - 29.08 - pe Diva), Blood ties (a fost pe AXN), iar ca aventura nu prea stiu pentru ca singurele seriale la care ma uit sunt Pretty Little Liars si Gossip Girl laughing. Daca vrei, le poti incerca si pe astea doua (Pretty Little Liars e putin mai thriller... sau. ma rog e cu niste fete care au fost prietene bune pana ce una din ele a murit). Mai multe nu prea stiu, scuze.big grin

| Miru2004 a răspuns:

Twilight, Twilight New Moon, Twilight Eclipse. Sunt filmele mele preferate, fundita?

| SirChristopher a răspuns:

Buffy,the vampire slayer big grin funda?

| SirChristopher a răspuns:

Si e serial big grin

| paul98 a răspuns:

Buna. Mie imi place filmul Twilight ii cu vampiri si ii forte tare.