| swampy a întrebat:

Cine stie cum se numeste cinemaul acela de al baneasa? stiu ca este un mol la baneasa si banuiesc ca in molu acela ar trebui sa fie si un cinema. daca poate sa-mi zica cineva cum poat sa aflu ce film ruleaza si cand. dau funda si tot ce s epoate daca stie cineva

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maduu_1458 a răspuns:

In primul rand invata cum se scrie mol (mall)

| Marialy a răspuns:

Nu sunt din bucuresti dar,...
scrii la GOOGLE: CINEMA CITY Bucuresti-Baneasa
sper sa gasesti!winking

| AndreYutzUU a răspuns:

Baneasa Shopping City

| ZwNsv a răspuns:

Salut! ai aici un link cu toate filmele care se difuzeaza in BUCURESTI la toate cinematografele si iti scrie si pretul http://www.cinemagia.ro/program-cinema/?autodetect_town=true bafta

| 62mariaelena a răspuns:

Www.cinemagia.ro si gasesti toate cinematografele si se numeste baneasa cinematograful si ala la care vezi din masina e drive-in cinema

Răspuns utilizator avertizat