| maria4567 a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul acela de pe disney channel in care niste catei labradori au ajuns intr-un camion si acolo au fost transportati la un aeroport si de acolo au ajuns la polul nord si s-au intalnit cu un catel haski si au devenit prieteni.catelul acela ia antrenat si a vrut sa ii indeplineasca dorinta stapanului sau numit adam se pronunta(edam) de a castiga o cursa cu sania trasa de caini si pana la urma castiga. vreau repede raspuns care raspunde primul dau funda si restul vot

Răspuns Câştigător
| ela23nice a răspuns:

Echipa de catei :d

8 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Cateii erau Golden Retriveri, nu Labradori :P.
Filmul se numeste Echipa De Catei (Snow Buddies), si il poti viziona online aici (astepti sa se incarce):
http://www.desene-animate-online.net/......6ffb0.html
Sper ca te-am ajutat, vizionare placuta si Craciun fericit;)!

| maria4567 explică (pentru XDarkAngel):

Multumesc si tie la fel!

| silviutzu97 a răspuns:

Echipa de catei! Funda?big grin

| ela23nice a răspuns:

Snow Buddies big grin

| Mikasa a răspuns:

"Echipa de catei"

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns:

Aventura in alaska

| MonykaMony a răspuns:

Buna lorena.acest film se numeste Echipa de catei.pup dulce:X

| Anonimous6 a răspuns:

Se numeste Echipa de Catei(Snow Buddies)! Sper ca ti-am fost de ajutor!