| annamaria09 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodiia aceea din pariu cu viata cand a salvato andrei pe ioana de la viol

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

pentru ca sunt mai putin inteligent am inteles intrebarea si cred ca melodia se numea Alina Eremia - You lost me (Cover )

5 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Poate sunt eu tampit si nu am inteles bine intrebarea (cu tot respectu pentru film care imi place) dar ...asta este intrebare? rolling on the floor gizaz straight face

| price a răspuns (pentru Dubaster):

Prietene daca vrei raspunzi daca sti daca nu te abti de la comenturi pentru ca intrebarea dispare din cele fara raspuns si sansele ei sa afle dispar...no offense

| Dubaster a răspuns (pentru price):

Prietene de ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare? Nu e nimic gresit cu ceea ce ai de spus, decat daca insisti sa o spui... "daca vrei raspunzi daca sti daca nu te abti de la comenturi pentru ca intrebarea dispare din cele fara raspuns si sansele ei sa afle dispar"...no offense domnule price happy

| price a răspuns (pentru Dubaster):

Nu am sa ma cobor la nivelul tau, esti lipsit de respect si crezi ca ai castigat ceva daca imi spui u mie ca sunt prost...acum ma intreb cu ce esti mai presus decat mine?!
ideea era ca daca vrei sa ajuti fa-o pentru ca in urma unui raspuns esti redirectionat catre cele care nu au primit raspuns si a ei iese din aceea categorie pentru ca ai dat u un coment...acum ma inelegi.si liar nu are rost sa ne jignim, peace men, we are people

| Dubaster a răspuns (pentru price):

Te supara adevarul prietene si gandeste-te ca vorbesc in limita bunului simt, ca daca spuneam ceva gresit nu mi se mai acceptau mesajele/comentariile. Hai sa facem in urmatorul fel: Tu domnule STIE TOT uite-te in farfuria ta iar eu la randul meu am sa ma uit in farfuria mea. Si bineinteles ca nu o sa te cobori la nivelul meu pentru ca de obicei esti doar nebun, dar ai si clipe de luciditate cand esti doar idiot happy Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor. Vezi-ti prietene de ale tale, eu nu m-am luat de nimeni cu tot respectul pentru ana maria daca avea ceva cu mine putea sa-mi zica dar nu s-a trezit el MR co! lung sa deschida el gura...Pfffff