| kissadem296 a întrebat:

Cine stie daca pe Disney Channel mai dau episoade noi sambata din magicieni din weverliplace, ca eu nu am mai vazut. Ca e o noua serie si nu am vazut decat un episod pana acum. Multumesc anticipat! Va astept raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu nu rmaresc Disney Channel, dar iti pot spune cum merg lucrurile.
Cand se lanseaza un episod nou dintr-un serial acesta se difuzeaza de mai multe ori pentru a se promova.
Dupa putin timp se va lansa si al doilea, al treilea, al patrulea etc.
Trebuie doar sa ai rabdare. Disney Channel de Romania este mai in urma.^^

3 răspunsuri:
| Selenne a răspuns:

Episoadele noi apar Sambata de la 9:25, asta stiu.in schimb nu stiu cate a avut pana acumstraight face.