| R3mYx a întrebat:

Cine stie de ce da asa de greu episoade noi la Magicieni din Waverly Place de pe Disney Channel? Am vazut pe YOUTUBE (scuze pentru reclama), in PORTUGALIA, BRAZILIA, FRANTA, GERMANIA, SPANIA, ITALIA, etc., ca peste tot s-a terminat, si la noi suntem de abia' la SEZON 4 EPISODE 10, si sunt 27 De episoade! Cine poate spune de ce se misca asa greu la toate serialele de pe Disney Channel Romania? Le da tarziu rau!

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Probabil ca asa vor sa le dea. Poate ca nu le vezi tu la TV.

1 răspuns:
| R3mYx explică:

Nu frate, ca si pe net am vazut. Pai sa se grabeasca si eu mai repede straight face! Ne fac ROMANIA de ras...Ca ma uit mereu. Si in PROMO ( Face promo azi, si il da peste 1 luna ). In toate serialele sunt in urma rau de tot, in celelalte tari le dau de anul trecut (ex. Perechea de Regi, in ANGLIA sunt deja la sez.2 si in toate tarile) la noi l-a dat din MARTIE straight face La episod 6-7 suntem. Se misca greu rau