| Dyana14 a întrebat:

Cine stie facebookul lui cristina ciobanasu? din pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

E foarte greu sa-i gasesti pagina ei prin cate fan-page-uri sunt...

| deea37 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ciobanasu.cristina.14 e cu siguranta asta.Am dovezi.

| RebecutzaRebe a răspuns:

Eu am id ei si am si celor de la lala band in fiecare seara vb cu ei si sunt ei daca vrei id lor contacteaza-ma pe rebe_reby2012 imi dai funda?

| RebecutzaRebe a răspuns:

Heyy scuze cea de jos nu eu am scris verisoara meahappy sa stiti