| anonim_4396 a întrebat:

Cine ştie filme de dragoste în care la final ei se despart?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

- Forrest Gump, Vertigo şi Titanic, despărţire "specială".
- Bonnie & Clyde, despărţire şi mai "specială". laughing
- (500) Days of Summer.
- Midnight in Paris.

| Cr1st1ii a răspuns:

Titanic! suuper desi am tot auzit de el, niciodata nu am reusit sa il vad. dar si cand l-am vazut am ramas uimit!

| dadionetwothree a răspuns:

3MSC
Dear John
Vizionare placuta :*

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

„P. S.: I love you." Nu e o despartire propriu-zisa doar ca el moare, iar ea ramane singura...e foarte bun filmul. Si mai e unul "The reader" La fel ca si la cel de mai sus...nu este o despartire doar ca ea se sinucide. Vizionare placuta. Sper ca te-am ajutat!happy

| madalinaDK a răspuns:

3 metros sobre el cielo, e superb

| xoxxxn a răspuns:

Trei metri deasupra cerului! happy Te asigur ca daca il vizionezi in intregime iti va ajunge la suflet happy happy Funda?