| OvyBluRay a întrebat:

Cine stie filmul indian cu salman khan si Shah Rukh Khan am sa va zic ce se petrecea in film si poate voi va dati seama care este filmul pai deci nu stiu ei se nastea din apa era un frate in armata pariti lui creca ia luat cenusa si a bagat-o intr-un borcan asa tin eu minte si a bagat-o in apa si a iesi salman kahn parca cine stie cum se numeste filmul

2 răspunsuri:
| fanindia a răspuns:

Dupa cum povestesti tu filmul se numeste Tumko na bhool paayenge, cu Salman Khan si fratele sau Arbaaz Khan, nu cu Shahrukh Khan.Este unul din filmele mele favorite.

| ZeeDd a răspuns:

"Tumko Na Bhool Paayenge" chiar ti-l recomand sa il revezi