| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna filme (comedii) la care sa rad mult? De mult n-am mai vazut o comedie in adevaratul sens al cuvantului big grin (sa nu fie totusi vechi)

8 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Uite'te la taxi 4. o sa te doara burta de ras happy la fel si cu filmul St. Trinians.

bafta ^^

| mamarutza12 a răspuns:

Grown ups e o comedie super! ti-o recomand cu drag

| madalina00 a răspuns:

Doua pupeze albe, e cel mai tare

| αиdяαdα a răspuns:

How high rămâne no. 1! Ar mai fi şi Două pupeze albe laughing

| Мариус a răspuns:

Uita-te la The Girl Next Door e despre adolescenti dar e si ocomedie super tare, garantez ca o sa fii 100% satisfacuta dupa ce o sa-l vezi

| Bogdan_6929 a răspuns:

Daca ai vazut twilight uita-te la Vampire Suck...e parodie la twilight...am ras la filmul asta cum nu am ras la altele.Vizionare placuta

| ToxxicChocolate a răspuns:

Uite`te la Liar cu Jim Carrey.

| Replic a răspuns:

Mare Mahmureala si Mare Mahmureala2