| xoxo_9953 a întrebat:

Vreau si eu un film de comedie dar comedie in adevaratul sens al cuvantului unul cu multa caterinca love struck funda

Răspuns Câştigător
| LyLy_1939 a răspuns:

Asterix si Obelix...incerca mie una mi-a placut... sper ca ti-am fost de ajutor:X

11 răspunsuri:
| sunshine_5685 a răspuns:

Click
Dinner for schmucks
Big mommas
You again
The switch
Are we there yet?

| ill_9239 a răspuns:

Recomand The Long Weekend.

| Biib28 a răspuns:

Heii. big hug
Hot Fuzz. love struck
Lock, Stock and Two Smoking Barrels.
Shaun of the Dead.
Death at a Funeral.
The Parole Officer.
The Baker.

Un site unde poţi vedea subtitrat. big hug
Sper că te-am ajutat, big hug
Fundă?! puppy dog eyes

| BaMBuS_3310 a răspuns:

Inceara "american pie".cel mai caterinca film din lume :X:X:X rolling on the floor

| BaMBuS_3310 a răspuns:

Sunt 8 parti la american pie da te asigur ca o sa razi la toate.
Sper ca ti-am fost de folos. daca nu cumva ai vazut deja filmele big grin

| NarcyNarcisa a răspuns:

Mie mi-au placut mult filmele Scary Movie.

| Ssshadow a răspuns:

Singur acasa 1, 2 si 3 (eu nu mai puteam de ras mai ales la 3)
+15 Placinta americana 1, 2
Academia de politie
Autostrada exceselor
Sper ca te-am ajutat.

| gabubu95 a răspuns:

The Hangover

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

White chicks, dumnezeu pentru o zi, tangled...ia vezi de-ti plac astea...aaa si scary movie 2 tongue

| xoxo_9953 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri nu am avut timp in seara asta sa ma uit la toate dar m-am uitat la unul si am ras laughing multumescx! :*

| Ilincuț a răspuns:

Mie una imi place Grows up... Oameni mari si fara minte; x E criminal filmul! happy Vizionare placuta!