| AlexiaClaudia a întrebat:

Cine stie sa mi spuna finalul animeului naruto manga?

2 răspunsuri:
| Florinel a răspuns:

Daca te referi naruto shippuden nu s a terminat inca nici manga si daca te referi la naruto normal pleaca el cu jiraya sa se antreneze si inainte de asta il ajuta pe gara sa se bata cu unu care a inviat si e destul de puternic.

| LightDr a răspuns:

Cum am aflat seria manga continua panacand naruto va ajunge hokage, si ca sasuke s-ar putea[nu se stie]ca moare...estefoarte interesant ca sakura il salveaza pe naruto de la moarte nu pe sasuke asa am aflat de la naruto eledia. akatsuki dispare dar se intorcwinking si revine aceasti poveste ca a lui sasukewinking doar ca sunt2 baieti gemeni

Succes!