| anonimavorbeste99 a întrebat:

Cine stie un anime romantic ( gen Kaichou wa maid-sama) cu saruturi si in care personajele principale (baiatul si fata) sa fie amandoi draguti?
O mica descriere daca se poate.
Va rog sa nu scrieti: Lovely complex, I love my younger sister, Tonari no kabitsu-kun si Toradora deoarece le-am vazut.
FUNDAA!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Incearca si special a, foarte asemanator cu maid sama, sukite ii na eu, clannad atentie e o serie excelenta dar contine drama, daca nu vrei sa plangi in timp ce te uiti sari peste el, Kimi ni Todoke fata neinteleasa, baiatul popular, Kimikiss Pure Rouge mai multe relatii, modificari, despartiri etc etc, merita, Ouran Koukou Host Club o fata mai multi baieiti, Sakurasou no Pet na Kanojo ongoing, inca nu pot da un verdict asupra lui, Skip Beat! comedie

| Zoey112 a răspuns:

Bokura ga ita
http://www.animenewsnetwork.com/......nreresults
aici sunt anime-uri care seamna cu kaichou wa maid-sama