| Bobyxx a întrebat:

Cine stie un film horror bestial?

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1."The Grudge"
2."Drag Me To Hell"
3."Saw"
4."Mirrors"
5."The Messengers"

| Iulian09 a răspuns:

Saw

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Incearca "Stiu ce ai facut asta-vara". E super filmul.

| grgdlk a răspuns:

Silent hill
Mirror
si uita te la SAW prima parte

sau chiar acum pe protv sau antena 1 ruleaza resident evil care e foarte foarte frumos

| DozeCuVisse a răspuns:

Reintorsi din mortii:-s

| Bizantino a răspuns:

PARANORMAL ACTIVITY 1, 2, 3. Sunt prea tari mai devreme am vazut a 3-a parte, iar acum 2 ani a 2-a parte. Ei vor sa para ca filmul este facut dupa un caz real :d este suuper

| TimpFaraTimp a răspuns:

Mirrors din 2008

| TheAlexCrt a răspuns:

Pai am eu unele bune rau! din 2012! Dark Shadows/Scary Movie 5/Paradise Lost/The Devil Inside/Zombie Massacre/The Gate/The woman in black/Abraham Lincoln:Vampire Hunter
In direct la MOTV castigatorul pentru cel mai horror dintre filmele horror, clasamentul este : (in ordinea sanselor de a ramane marcat pe viata dupa ce te uiti la el)
1.Scary Movie 5
2. Zombie Massacre
3.A.L:Vampire Hunter
4.Paradise Lost
5.The GATE

| Kasandra_Ruxi_1996 a răspuns:

The ring
100 Feet
ONE MISSED CALL

| Iulia_Aurora_Hidisan_1977 a răspuns:

De exemplu masacru la petrecerea in pijama 1, 2, 3 saw 1, 2, 3,4,5 masacrul din texasa masacrul majoretelor cosmar pe strada ellm stritee vineri 13 stiu ce ai facut asta vara dracula paranormal actvat si screem 1, 2, 3,4 si the grudge