| BlooyGirl a întrebat:

Cine stie un serial cu vampiri sau ceva de genu, anime, gen Vampire Knight, care sa aiba de toate: amuzament, romanta, groaza, suspans, actiune etc.

Funda

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

The Vampire Diares(Jurnalele Vampirilor) [The best serial]
Gasesti in el tot ce ai mentionat tu mai sus!

4 răspunsuri:
| Pufos8 a răspuns:

Twilight e bun?

| iza4ever a răspuns:

Vampirii sudului, Twilight, The Vampire Diaries ( The Vampire Diaries chiar merita vazut are si actiune si amuzament si romantism si groaza...are de toate si la sfarsitul episodului practic te lasa in suspans si vrei sa vezi si celalalt episod de te apuca 4-5 dimineata cum ma apucat pe mine) laughing

| albina a răspuns:

Vampire diaries sau True Blood

| Nicooooo a răspuns:

Uita-te la The vampire diaries...e superlove strucklove strucklove struck