| Ađřıαηηα a întrebat:

Ce anime`uri q vampiri gen. Vampire Knight si Vampire Knight Guilty, Rosario Vampire. sau altele dar si q indragostiti. insa sa te tina in suspans incat sa-ti doresti q nerabdare sa vezi urmatoarele episoade si sa te faca sa i si plangi. cine stie il rog frumos sa ma ajute ...multumesc anticipat. fundita pentru cine imi da cel mai bun sfat big grin :* happywinking

Răspuns Câştigător
| Bubu1234 a răspuns:

Twilight cele 3 epdisoade love struck

5 răspunsuri:
| JustMeAndy a răspuns:

Ador animeurile de care intrebi tu stiu multe de dragoste, cre te fac sa plangi: Paradise kiss, bokura ga ita, kimi ni todoke, lovely complex si cam atat. Sper ca te-am ajutat eu am plans mult la animeurile astea dar sunt mai sensibila dar probabil oricine ar plange. Sper sa gasesti un anime cre sa iti placa Succes cu asta.

| biαηcα a răspuns:

The vampire diaries

| LariHimikoMeow a răspuns:

Kimi ni todoke si konichou-wa maid sama cele mai dragute cu indragostiti a da si ouran high school host club :3