| anonim_4396 a întrebat:

Cine știe un serial horror pentru adolescenți înafară de : The vampire diares,Teen wolf,the secret circle,Supernatural, American horror story.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, Scream Queens, Bedlam, The Magicians, Damien, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Harper's Island (miniserie), Stranger Things, The Gates, The Fades, Ravenswood

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The walking dead

| TheTrooper1 a răspuns:

Seria "Saw", filmele astea mi s-au părut cele mai reușite. Poți să încerci și "Exorcist".

| Afroditlove a răspuns:

The Walking Dead, The Originals, Hannibal, Penny Dreadful, The Exorcist

| deeajasmine a răspuns:

Încearcă să vezi dexter, nu este horror dar e foarte fain!

| stefistefi1 a răspuns:

The Originals, Arrow, Lucifer