| Justina10ify a întrebat:

Cine stie un site unde pot sa vad dansurile baletului Dansez pentru tine? dau fundaa

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa te uiti in data de 12 noiembrie.

Va propun sa o sustineti pe Ella Dumitru participanta la concursul "Dansez Pentru Tine". (Ella Dumitru si parintii ei au sustinut activitatea asociatiilor din Deva, participind la mai multe actiuni din care mentionez Bradul persoanelor cu Dizabilitati din Deva. Simona Dumitru este si ea o persoana cu dizabilitati tintuita intr-un scaun cu rotile.) Cine doreste sa o sustina pe ELLA DUMITRU si pe OCTAVIAN STRUNILA, votati prin SMS : octavian la numarul 1276 - 0, 86 euro. - votati prin SMS la 1276 : octavian 0, 86 euro -